CzyMogeProwadzic.plKatalog produktów

Skład i postać konkretnego preparatu

Substancje czynne: Ibuprofen 200 mg + chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg

Postać i moc: Tabletka powlekana

Źródło składu: RPL: Advil Zatoki, charakterystyka produktu

Advil Zatoki 200 mg + 30 mg (Polska)

Informacje o preparacie

Skład: Ibuprofen 200 mg + chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg

Postać: Tabletka powlekana

Otwórz kalkulator dla Advil Zatoki 200 mg + 30 mg (Polska)
Wróć do katalogu